גלולות להגדלת חזה

גלולות להגדלת חזה

מבוססות על חומרים טבעיים בלבד ?

לפעמים, כשאנחנו רוצים משהו כל כך בלתי מושג עבורנו, כל כך חשוב ומשמעותי עבורנו, אנחנו מתקשים להאמין שיש דרכים קלות להשיג אותו, ובסופו של דבר גוזרים על עצמנו הסכמה עם המצב הקיים. תיאור זה יכול להתקבל בברכה אצל נשים רבות שהיו מאוד רוצות חזה גדול יותר, אך בראייתן הדרך האפשרית היחידה לעשות זאת היא באמצעות ניתוח פלסטי. ובכן, אם את אחת מאותן נשים, את בוודאי תשמחי לשמוע שיש דרך טבעית לחלוטין, ללא ניתוח וללא התערבות כירורגית להגדיל את החזה. עד כמה שזה נשמע מופלא, זה לבטח לא מופרך, שהרי הגוף שלך כבר הוכיח לך בעבר שהוא יודע לעשות את זה בנסיבות הנכונות, ואם הוא יודע הוא מן הסתם יוכל לעשות זאת שוב אם תצרי עבורו את הנסיבות המתאימות.

ומה הן אותן נסיבות מתאימות?

במהלך תקופת ההתבגרות, גופך מייצר כמות גבוהה מאוד של הורמון המין הנשי, אסטרוגן, מה שמעודד את צמיחת החזה עד תום גיל ההתבגרות, אז יורדת רמת הייצור של ההורמון. באמצעות גלולות להגדלת חזה תוכלי לחדש את ייצור ההורמון ברמה הנדרשת, ובכך לעודד את הגוף מחדש להצמיח את החזה. כיום, גלולות להגדלת חזה הן לא סתם תרופת סבתא להגדלת חזה שאפשר לרקוח במטבח הבית, והן מבוססות על מדע מתחילתן ועד סופן. כך למשל, יודעת הגלולה לא רק להגדיל את רמת ההורמון בגוף, אלא גם לעשות שימוש בחומרים צמחיים נוספים המיועדים לנטרל השפעות שליליות של גידול ברמת ההורמון, וכן לשלוט בקצב הייצור שלו ברמה בטוחה.

האם מדובר בעצם בגלולות למניעת הריון?

התשובה היא לא, אם כי ישנו דמיון מסוים באופן התפקוד של הגלולות. גם גלולות למניעת הריון עושות את פעולתן באמצעות התערבות במערכת ההורמונלית, בצורה כזאת שתפחית באופן משמעותי את ההסתברות להתעברות. שינויים שחלים בגוף בעקבות התערבות זו, עלולים להתבטא גם בשינוי שולי מאוד של גודל החזה, אם כי לא לזה התכוונת כשחשבת על הגדלת חזה. גלולות להגדלת חזה מיועדות במיוחד למטרה זו, ושימוש נכון בהן יעלה את ההסתברות להגדלת החזה בצורה משמעותית.

מחשבה 1 על “גלולות להגדלת חזה”

סגור לתגובות.