אודות NaturalBe

אך נוצרה תרכובת NaturalBe? מהם החומרים המרכיבים אותה ומה הקשר למגזר החרדי?
(את עומדת להיות מופתעת...)

להזמנת הקרם בטלפון

התקשרי כעת

058-440-8809

או השאירי פרטיך ונחזור אליך בהקדם

אודות NaturalBe

קרם NaturalBe פותח לראשונה עבור נשות המגזר החרדי בשל רמת הילודה הגבוהה יחסית למגזרים אחרים לכל אישה במגזר זה כתוצאה, הנקות מרובות הגורמות, כפי שכולנו יודעות, לשינוי במראה הנשי הצעיר והאלסטי. נשות המגזר החרדי שכיום מודעות מתמיד לאסתטיקה ואופנה חיפשו פתרון הולם, לאור העובדה כי מרביתן נמנעות מהליכים כירורגיים (ניתוחים פלסטיים כאלה ואחרים).

צמחי מרפא דומים לצמחים הנמצאים ב - NaturalBe נמצאים בפורמולות צמחי מרפא המיועדות לאנטי אייג'ינג ולעידוד תנובת חלב אצל מניקות צמחים אלו מעודדים את הגוף לייצר פיטו - אסטרוגן, ויפעלו באופן דומה על המראה הנשי וזאת משום שאותה מערכת הורמונלית פועלת על שני השינויים באופן דומה.

קו הייצור הראשון (בשנת 2010) כלל 40 קרמים בלבד אשר חולקו לנסייניות. להפתעתנו, 37 מהנסייניות שלנו דיווחו לנו על הצלחה! ובחישוב מהיר - 92.5 אחוזי הצלחה. בזמנו שיווקנו גם כמוסות וטינקטורה בשילוב עם הקרם אך עם השנים הפסקנו לשווק את תוספי התזונה מאחר ומינון יתר מנע גדילה אצל חלק מהלקוחות והתוצאות שם התוספים היו מינוריות יחסית לשימוש בקרם. מאז ועד היום, אנחנו ממשיכים לשחזר את ההצלחה, עם מעגל לקוחות מרשים שהולך וגדל אשר מגיעות כיום מכל סוגי המגזרים המתגוררים בישראל.

מהם מרכיבי הקרם ?

קרם NaturalBE מכיל צמחי מרפא פיטו – אסטרוגנים בשילוב שמנים המשמשים בתעשייה התמרוקים לטיפוח העור. למידע נוסף פני אלינו טלפונית.

בטיחות ואמינות

התמרוק בעל רישיון תמרוק של משרד הבריאות (מוצהר כתמרוק לעור מאחר ואין לנו כמו לרוב התמרוקים ותוספי המזון בישראל ובעולם מחקר קליני המוכיח יעילות קלינית אחרת). שוב נציין שמשרד הבריאות בודק את הבטיחות לשימוש בלבד! ולא את היעילות הקלינית של התמרוק.

מידע שימושי

עיקבו אחרינו

שתפו אותנו

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email