שתי דרכים להגדלת חזה טבעי … ואף יותר

האם את מחפשת דרכים להגדלת חזה באופן טבעי ?

הרפואה הפלסטית עברה התקדמות מדהימה בשנים האחרונות, עד למצב בו היא מאפשרת לנו לבצע כמעט כל שינוי קוסמטי ואסתטי שאנחנו רוצים לבצע בגופנו. באמצעות הרפואה הפלסטית אפשר לשנות את המראה של אדם מן הקצה אל הקצה,מן הסתם גם להגדיל חזה. אחרי שאמרנו את זה, צריך לדעת שרפואה פלסטית היא רק אחת משורה של דרכים לביצוע הגדלת חזה, והיא הדרך היחידה שאינה מבוססת על אלמנטים טבעיים, שהגוף מכיר ויודע. פרט לרפואה הפלסטית, קיימות מספר דרכים להגדלת חזה טבעי ללא התערבות כירורגית, וללא הסיכונים הנלווים להתערבות כזאת, הכל על בסיס טבעי. בהתאם לכך, כל אחת יכולה לבחור בין שתי הדרכים, הדרך המלאכותית באמצעות רפואה פלסטית, והדרך הטבעית באמצעות תכשירים טבעיים וצמחיים.

הדרך הראשונה בערוץ הטבעי היא כדורים או גלולות המבוססים על תרכובת של צמחי מרפא ייחודיים היודעים לעודד את הגוף לעשות את מה שהוא כבר יודע, לייצר כמויות גדולות של הורמון המין הנשי, האסטרוגן. על ידי הגברת קצב הייצוב, והבאתו לרמה דומה לרמה האופיינית לגיל ההתבגרות, נוצרת הזדמנות לצמיחה מחודשת של החזה באופן טבעי. במסגרת זו, על המטופלת לצרוך את הכדורים או הגלולות על בסיס יום יומי, ובהתאם להוראות של גורם מקצועי. כדורים אלה מיועדים הן להגביר את קצב ייצור ההורמון, והן לשמור אותו תחת שליטה ופיקוח.

טיפות ותרופות סבתא ?

הדרך השניה מתוך שתי דרכים להגדלת חזה טבעי, היא טיפות להגדלת חזה. טיפות אלה הן למעשה העתק זהה של הכדורים והגלולות, אך בצורה הנוזלית שלהם. את הטיפות יש לצרוך בצורה דומה לצריכת הכדורים והגלולות, וגם פה בהתאם להוראות של גורם מקצועי. מן הסתם, יתכן שהריכוזים של הטיפות שונים מאלו של הגלולות, ולכן במעבר בין הדרכים השונות כדאי לבדוק תחילה את הריכוז הנדרש. דרך נוספת אפשרית היא שימוש בתרופות סבתא להגדלת חזה טבעי. אלו הם כמובן תרופות המבוססות אף הן על צמחים וחומרים טבעיים, אם כי באופן עקרוני מומלץ דווקא לעשות שימוש בתכשירים מוכרים ומקצועיים, על מנת לוודא שהתהליך יתבצע בצורה תקינה ובטוחה.