כדורים להגדלת חזה

כדורים להגדלת חזה וללא ניתוח

היא שאיפה של לא מעט נשים, אם כי רבות מהן לא ממהרות לבצע ניתוח פלסטי ממגוון רחב של סיבות. בסיטואציה כזאת, שבה השאיפה עדיין קיימת, הרצון עדיין קיים, אבל המוכנות להתערבות כירורגית לא קיימת, מהלך אלטרנטיבי יכול להיות פתרון מושלם. למעשה, על אף שרובנו רואים בניתוח הפלסטי כדרך היחידה לבצע הגדלת חזה, ישנה דרך נוספת, הדרך הטבעית, הדרך שבה הגוף עושה את זה בעצמו בצורה ביולוגית. גדילת החזה היא תהליך פיזיולוגי המבוסס על ייצור כמויות גדולות של ההורמון הנשי אסטרוגן כפי שחווה כל נערה. בשלב מסוים, מפסיק הגוף את ייצור האסטרוגן בהיקפים אלו, ואז למעשה מגיע החזה לגודלו הסופי. יחד עם זאת, ישנן דרכים טבעיות לחדש את ייצור ההורמון, או לספק אותו באופן ישיר לגוף על מנת לחקות ולעודד את התהליך מחדש.

סיכון נמוך מאוד, אך כדאי תמיד להתייעץ

כדורים להגדלת חזה הם למעשה כדורים המכילים חומרים טבעיים המעודדים את הגוף לייצר אסטרוגן. מאחר ומדובר בחומרים טבעיים, הסכנה בשימוש בהם כמעט ואינה קיימת. כמובן שכל התערבות במערכת ההורמונלית של הגוף דורשת התייעצות מקדימה עם איש מקצוע או עם איש רפואה, אך בזה פחות או יותר מסתכמות המגבלות בשימוש. צריכת כדורים להגדלת חזה צריכה להתבצע על פי ההוראות המצוינות על האריזה, ובכל מקרה בו קיימות מחלות רקע, כדאי להתייעץ עם נטורופתית או רופא כדי לוודא שאין סכנה במהלך.

תהליך טבעי שהגוף מכיר

מרגע שהתחלת את הטיפול, תוכלי לראות שינויים בחזה כבר בתוך זמן קצר, עם הרחבת היקף החזה, גודל השדיים והמיצוק שלהם. במסגרת התהליך לא נדרשת כל התערבות כירורגית, ולא נדרשת הכנסה של חומרים זרים כמו סיליקון אל תוך גופך. הכל מתבצע בצורה טבעית שהגוף מכיר, מה שמאפשר גם רמה גבוהה של הצלחה, וגם רמה גבוהה של בטחון. מן הסתם, יהיה עלייך להקפיד על הוראות השימוש, להקפיד לקחת את כמות הכדורים הנדרשת מידי יום, ולהמשיך בטיפול עד לתומו, או אז תוכלי ליהנות מחזה יפה ומעוצב בדיוק כפי שתמיד חלמת שיהיה לך, וללא ניתוח כלל.