הגדלת חזה

הגדלת חזה בניתוח או בשיטה טבעית ?

בשנים האחרונות יותר ויותר נשים בוחרות לעבור ניתוחי חזה, כדי ליהנות ממראה חזה גדול מוצק ושופע יותר. ניתוחים אלה, המוצעים על ידי פלסטיקאים המתמחים בכך, נחשבים לפופולריים מאד ואפילו בקרב בחורות צעירות. האם אכן ניתוח הגדלת חזה הוא האפשרות היחידה העומדת לרשותה של האישה, או שמא ישנן דרכים נוספות, ובעיקר טבעיות, להגדלה מתונה ומיצוק של החזה באופן טבעי? התשובה, לפניכם.

ניתוחי הגדלת חזה נחשבים לניתוחים פלסטיים פופולריים מאד. ניתוחים אלה מאפשרים לנשים העוברות אותם ליהנות מחזה גדול יותר, שופע יותר וגם מוצק יותר. ניתוחי הגדלת חזה כוללים, בדרך כלל, השתלת סיליקון, הדומה במידת צמיגותו לצמיגות השד ומאפשר התאמה מדויק יותר למראה הטבעי שלו. שתלי הסיליקון מגיעים בצורות שונות ויוצרים סוגים שונים של פרופילים (למשל, שד זקוף ובולט מאד, או שד קטן יותר). כמו כל הליך כירורגי, גם כאן עשויים להיות סיכונים שונים תופעות לוואי, הנלוות לניתוח. ניתוח הגדלת חזה, למרות שנעשה כבר לא מעט שנים, הוא ניתוח המצריך החלמה ארוכה יחסית. אפשר לסבול לאחר הניתוח מדימומים, מכאבים ומתחושת חוסר נוחות, העשויה ללוות את המנותחת תקופת זמן ארוכה. בנוסף, ישנן גם צלקות, שיכולות להיות בולטות במידה והניתוח נעשה באופן לא נכון ולגרום לתחושה אישית לא נעימה.

מדובר בשיטת הגדלת חזה, ללא ההליך הפולשני, שמציעה תוצאות נפלאות. מי שרוצה ליהנות מחזה גדול ומוצק יותר, יכולה לבחור בפתרון טבעי והרבה יותר פשוט. מדובר במוצרים טבעיים, הכוללים צמחים שונים, כמו חילבה, סרפד ושומר, המגבירים את ייצור החלב בגוף האישה ומעודדים את הפעילות ההורמונלית שלה. כל אלה יחדיו יוצרים מראה שופע ומוצק יותר, וזאת מבלי לעבור ניתוח הגדלת חזה, הנחשב להליך פולשני מאד. טיפול זה יכול להיעשות באופן חיצוני, על ידי מריחת קרם, או בעזרתו של תוסף תזונה. שילוב בין שתי האפשרויות משיג תוצאות טובות ובתוך פרק זמן קצר. מי שבוחרת בפתרון זה איננה צריכה לעבור תקופת החלמה לא קלה וגם איננה חשופה לתופעות לוואי או לסיכונים. זוהי שיטת הגדלת חזה אלטרנטיבית, שיכולה להתאים לכל אישה ולתרום למראה שלה וכמובן גם לבריאותה.