הגדלת חזה

אין מרוצה כבעלת ניסיון...

לקוחות NaturalBe משתפות וממליצות !

מפאת רגישות התחום שבו אנו עוסקים, שמרנו על זהותן של מרבית לקוחותינו שהחליטו לשתף אותנו בניסיונן.

שתפי אותנו

בחוויה שלך עם מוצרי נטורל בי

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל.

א. ז. בת 30 מהצפון :

בס"ד

 

לחברת נטורלבי שלום,

 

שמי א', בת 30 מהצפון. אני אישה חרדית ולכן מעדיפה שלא לחשוף את שמי המלא. אני כותבת לכם מפאת הכרת הטוב שאני חשה שאני חייבת לכם, וכן כדי לעזור לנשים אחרות אשר נמצאות במצב שהייתי.

 

בגיל ההתבגרות, כשהחזה של כל החברות שלי גדל, אצלי בשלב מסוים הוא "נתקע" ולא המשיך לגדול. כ"כ התביישי במראה שלי, הרגשתי לא נשית. הייתי צריכה ללבוש חזיות מרופדות במיוחד על מנת שיראה "שיש משהו".  ניתוח להגדלת חזה פסלתי על הסף, הן בשל היותי אישה חרדית והן בשל הסיכונים הרבים הטמונים בכך. אך בעיקר מעצם המחשבה שזה לא טבעי.

 

בעלי כל הזמן אמר לי שאני יפה ושהוא אוהב אותי איך שאני, אך אני סירבתי להשלים עם המראה שלי. ומשום שפסלתי אפשרות של ניתוח, למעשה לא היה מה לעשות.

 

אך, ב"ה, גילתי את אתר נטורלבי באינטרנט, ולאחר שהבנתי שמדובר בחומרים טבעיים בלבד, ללא תופעות לוואי, באישור משרד הבריאות ובמחיר נוח בהחלט, החלטתי לנסות את המוצר. רכשתי את הערכה המלאה של נטורלבי הכוללת: כמוסות, נוזל ומשחה.כבר לאחר כמה ימים מהתחלת השימוש במוצר, הרגשתי מעין "התכווצויות" בחזה. משהו מתחיל לקרות...                                                                               לאחר חודש בלבד מתחילת השימוש במוצר, היקף החזה שלי גדל ב- 2.5 ס"מ, לאחר חודשיים ב- 3.5 ס"מ, לאחר 4 חודשים ב- 6.5 ס"מ. עכשיו אני מסיימת את השימוש במוצר, לאחר 8 חודשים מתחילת השימוש, והיקף החזה שלי גדל סה"כ ב- 8 ס"מ. נוספו לי 2 מידות שלמות בחזייה (בקאפ) שזה מאוד מאוד משמעותי מבחינתי.

 

לבעלי לא גילתי על השימוש במוצר, אבל באיזה שהוא שלב הוא אמר לי: "זה לא החזה שהיה לך, תגלי לי מה עשית, בטוח עשית משהו". צחקתי.

 

אני מודה מעומק הלב לחברת נטורלבי, ובמיוחד לתמיר, המפתח של המוצר, קודם כל על פיתוח המוצר המדהים הזה, וכן על היחס הנפלא, על מענה לכל שאלה בסבר פנים יפות, על הליווי, ובמיוחד על כך שהחזירו לי את הביטחון העצמי, אני כבר לא צריכה חזיות מרופדות, אני הולכת בשמחה עם החזה הטבעי שלי.

 

המוצר שלכם פשוט מדהים, ממליצה בחום לכל המתלבטות. הגשמתם לי חלום, אני מרגישה נשית ומאושרת. תודה.

מ.א בת 25, צפון הארץ:

"תמיד רציתי להרגיש נשית בדרך טבעית ללא ניתוח פלסטי. אפילו חשבתי להשמין כדי שייראה לי חזה, במיוחד כשנמאס מהריפודים העבים. ואז.. הגאולה הגיעה, ראיתי "במקרה" פרסומת באינטרנט על כדורים להגדלת חזה, חקרתי את החברות השונות שעוסקות בזה ואת הצמחים שמהם עשויים התכשירים והחלטתי ללכת על נטורל בי שכולל 3 מוצרים שעובדים במקביל ועשויים מהחומרים הבטוחים והיעילים להגדלת חזה באופן טבעי ובפרק זמן סביר. וחשוב לא פחות שהמוצרים כחול לבן. השתמשתי בקרם ולקחתי את הכדורים והטיפות במינון שנקבע והתמדתי כמובן, אחרי שבועיים התחלתי להרגיש שמשהו פועל. תוך חודשיים בלבד גדל היקף החזה שלי ב 3 ס"מ, החזה התמצק והתמלא כמו קסם.מרגישה טוב ובריאה,תופעות המחזור הדרמתיות שהיו נחלשו. אני מאוד מרוצה ולא יכולתי לחכות עד סוף הטיפול כדי לכתוב המלצה כי כבר יש תוצאות מרצות ואני ממליצה לבנות שרוצות להרגיש נשיות פשוט לנסות, זה ממש עובד".

ש.ל, באר שבע :

"עברו 4 חודשים כבר מאז שהתחלתי להשתמש בכל הערכה. מדתתי את היקף החזה שלי והכחתי לדעת שהוא גדל ב-2 ס"מ עד כה…אך היה חשוב לי לציין שהתכשיר מסייע לי בבעיית שיעור יתר - משהו שסבלתי ממנו כל חיי הבוגרים. בפועל, אם בעבר השתמשתי בסכין גילוח מידי יום, כיום, לאחר שלושה חודשי שימוש בנטורלבי, השימוש בסכין גילוח ירד לפעם בשבוע בלבד! התחושה של התדירות היא בערך כמו שמסירים שיער בשעווה, בהתחלה חשבתי לתומי – וואו קניתי סכין מיוחד… :) אבל עם הזמן השיער צמח יותר לאט ועדין ובסופו של דבר הבנתי שהדבר קשור לשינוי הורמונאלי. אני רוצה לאמר תודה רבה על הבטחון העצמי החדש שלי כאשה ועל 'שלום הבית’ שהתלווה אליו…תודה רבה!"

נחני. מ, בת 32 בני ברק :

"אחרי 3 לידות והרזיה דרסטית החזה שלי מאוד נפגע ו'נפל', הייתי סקפטית והסיססתי אם לרכוש מוצר שכזה, בעיקר בגלל ביקורות שליליות שקראתי באינטרנט על מוצרים דומים.החלטתי בסוף לרכוש את המוצר ללא ידיעת בעלי ולהפתעתי הרבה כבר לאחר חודש וחצי בעלי שאל אותי לפתע, "מה קורה לחזה שלך? שמת לב שהוא גדל?" הייתי מאושרת עד הגג לשמוע את זה ממנו… ובאמת הרגשתי גדילה אמיתית, לא חשבתי שזה יקרה כל כך מהר.נציגת השירות בטלפון היתה מנומסת להפליא והסבירה לי שהתהליך דורש סבלנות. לכן הופתעתי כל כך.במדידות שעשיתי בכל חודש גיליתי שתוך חודשיים היקף החזה שלי גדל ב-4 ס"מ מההיקף שהיה לי לפני. אני מרוצה עד הגג. לא סבלתי משום תופעות לוואי לא מהקרם ולא מהטבליות.אני משתמשת במוצרים מזה 4 חודשים והיקף החזה שלי גדל כבר ב-5 וחצי ס"מ. ממליצה מכל הלב לכל מי שמתלבטת".

נופר ומירי בנות 19, הרצליה:

"מירי היא החברה הכי טובה שלי ובמשך שנים היה לנו סוד משותף: אנחנו ממש לא מרוצות ממראה החזה שלנו.ניתוח פלסטי לא בא בחשבון גם בגלל ההוצאה הכספית שלא היתה באפשרותנו לשלם וכמובן בגלל הסיכונים הכרוכים בניתוח. כשנתקלתי במודעה באינטרנט על נטורלבי כמוצר שישפיע על הגדלה ומיצוק החזה ישר שיתפתי את מירי ב׳תגלית׳ ואחרי שדיברנו מספר פעמים עם נציגת החברה החלטנו לקנות ערכה אחת, להתחלק בה ואם נרגיש שזה משפיע נקנה יחד עוד ערכה. כרגע, אנחנו כבר לקראת סוף השימוש בערכה השנייה במשותף, נהנות ומרוצות מעבר למה שציפינו ואנחנו שוקלות לרכוש ערכה שלישית כדי לחזק את התוצאות המדהימות של המוצר הזה

 

אגב, אני חייבת לציין שהנציגה של החברה הייתה מקסימה וסבלנית וענתה על כל השאלות במקצועיות, יושר ואדיבות!"

עמירה ע. בת 28, עכו :

"אני מאוד מחזיקה מצמחי מרפא ותוספי מזון טבעיים ולכן ברגע ששמעתי על נטורלבי שהוא מוצר להגדלה ומיצוק חזה ידעתי שזה יכול מאוד לשפר את מראה החזה שלי. למען האמת, ציפיתי לתוצאות מיידיות כמו אצל בנות אחרות שקראתי בפורום, אבל אצלי זה לקח כשלושה חודשים שבהם התמדתי והאמנתי שהתוצאות יגיעו. בסופו של דבר הסבלנות הייתה מאוד משתלמת כי בסוף התהליך החזה שלי גדל בשלושה ס״מ מכל צד ועבורי זו תוצאה בהחלט משמעותית. תודה לנטורלבי!"

י.פ, בת 22 ממרכז הארץ :

"אם להיות כנה, הייתי מאוד סקפטית לגבי השימוש בגלולות. לא חשבתי שגלולות תוכלנה לעזור לצמיחה בהיקף החזה שלי.לפני שנתקלתי בנטורלבישקלתי לרכוש מוצר זהה דרך אתר מחו”ל אך חששתי להפקיד את מס' כרטיס האשראי שלי וכפי שציינתי קודם, הייתי מאוד סקפטית.בגדול אני נוטלת את הכדורים כבר חודשיים ולא מאמינה כמה סקפטית הייתי – כי אני חווה שינוי אמיתי!מידת החזיה המקורית שלי הייתה 80C. קניתי חזיה במידה 85C וכן, היא עדיין טיפה גדולה אבל אם מהדקים אותה בכתפיות אז זה קצת עוזר. בכל אופן, את החזיה במידה 80C אני כבר לא יכולה ללבוש כי החזה של 'גולש' החוצה.. :)בינתיים לא הבחנתי בתופעות לוואי, לא מהגלולות ולא מהקרם! בהצלחה…"

א. בת 32 צפון הארץ:

נ. ב. בת 22 מאיזור ירושלים

 

א"כעיקרון תמיד הייתי בחורה בעלת חזה שופע מרגע התפתחותי. בתחילת שנות ה-20 שלי, ירדתי במשקל באופן קיצוני, קרוב ל-20 ק"ג, אולם החזה נותר גדול ושופע. בחלוף השנים היו עליות וירידות רגילות במשקל של בין 3-6 ק"ג בתקופות הקיץ והחורף ובזמני לחץ, אך החזה נותר די גדול ופחות או יותר באותו גודל, היה שינוי קל של עלייה וירידה בקאפ אחד במידת החזייה ומקסימום עלייה וירידה של בין 65 ל-70 בהיקף. המידה הכי גדולה בקאפ החזה היתה full H כשההיקף היה 65.בחלוף השנים , לאור העליות והירידות התכופות במשקל (של עד 6 ק"ג לכל היותר) כשהמשקל הגבוה ביותר לא עולה על 53 במקרים חריגים 54 ק"ג, והנמוך ביותר 47 ק"ג בד"כ בקיץ, החזה איבד מהנפח והאלסטיות שלו, למרות שעדיין קיים, ואינו נראה שופע עוד כבעבר. שקלתי ניתוח להרמת חזה עד ששמעתי על המוצר שלכם.יש לציין שלא ניתן לראות שמידת החזייה שלי כה גדולה למראית עין בשל ההיקף הכ"כ קטן והיותי דיי קטנת מימדים ובשל העובדה שאיבד מנופחו! מעולם לא הייתי בהריון ואין ילדים.בשלושת חודשי השימוש הראשונים לא ראיתי שום שינוי, אבל התמדתי כמו שייעצה לי נציגת החברה. בחודש הרביעי להפתעתי ושמחתי הבחנתי בשינוי של 5 וחצי ס"מ בהיקף. משיחה עם נציגת החברה הבנתי שלפעמים לוקח זמן לגוף להגיב לרכיבים, החזה התרומם בצורה משמעותית וקיבל נפח ממש כמו בצעירותי. אני מאוד מרוצה וממליצה על המוצר.לגבי תופעות לוואי הן היו חיוביות דווקא. תקופת המחזור שלי התקצרה ביום אחד וכאבי המחזור נעלמו כמעט לגמרי.שיהיה בהצלחה לכולן".

 

"בדיוק כשהייתי באמצע קדחת בירורים לגבי כדורים להגדלת החזה, קראתי בלוג בתפוז על חברות שונות בחו"ל והתלבטתי קשות באם לרכוש את המוצר עקב חוסר הבנתי בתחום. זמן קצר לאחר מכן וממש במקרה, נתקלתי במקרה באתר של חברת NaturalBE הישראלית, אשר עצם קיומה שימח אותי ואמור היה לחסוך ממני הרבה סטרס באם הייתי רוכשת את הכדורים מחו"ל ואחרי שנתקלתי בתגובה באתר סטיפס בעניין הרגשתי שאני יכולה לפנות למישהו שיכול לתת לי את התשובות שאני רוצה באופן ישיר תוך כדי תקווה שהתשובות תהינה כנות וללא שום אינטרס שיווקי כלשהו (למרות שזו בקשה לא כל כך מציאותית). שמחתי לשמוע תשובות באופן אנושי - ואמיתי. והחלטתי ללכת על המוצר הישראלי. למרות שלא ממש האמנתי שמוצר טבעי כלשהו יכול באמת לשנות הופתעתי בצורה מדהימה! תוך 4 חודשים גדל היקף החזה שלי ב-9 ס"מ שלמים. החלפתי שתי מידות חזיה בתקופה זו. יש לציין שהיו לי בחודשיים הראשונים 3 מחזורים במקום שניים אבל מהחודש השלישי ואילך זה חזר להתייצב. זה נכון שבגלל היה לי חזה קטן יחסית B-75 השינוי לא היה נראה לעין בתחילה למרות שכבר בחודש הראשון גדל ההיקף שלי ב-5 וחצי ס"מ. אבל עם הזמן זה פשוט היה זה. תמיד הייתי נבוכה לגבי החזה שלי, ותמיד קנאתי בבחורות עם חזה גדול יותר, לכל מי שמעוניינת בשינוי הדרגתי ומסוגלת להתמיד לאורך זמן אני ממליצה בחום".

 

נטורל בי להגדלת החזה

דף הבית

מרכיבי NaturalBe

אודותינו

לקוחות מספרות

שאלות נפוצות

* המדובר ברפואה טבעית, אלטרנטיבית, אין לראות בצמחים המוצעים או בטיפול הטבעי משום תרופה או טיפול רפואי קונבנציונלי הניתן ע"י רופא. הסגולות המיוחסות לצמחים, לא זכו להכרה ע"י הרפואה הקונבנציונלית ו/או ע"י משרד הבריאות.