הגדלת חזה

להזמנת ערכה

התקשרי עכשיו

או השאירי פרטיך

ונחזור אליך בהקדם

170-070-1911

מרכיבים והתוויות נגד

לפני השימוש בצמחי המרפא יש להכיר היטב את תכונותיהם השונות:

בעשור האחרון, צמחי מרפא בעלי תכונות רפואיות חוזרים ומקבלים את מקומם הראוי בתודעה העולמית. רובנו יודעים כי צמחים אלה הינם עוצמתיים ושיש להם יכולת חזקה לשפר את בריאותינו. אך לא כולנו מודעים לכך שלמרות שצמחי המרפא אוחזים בתכונות נפלאות, והם עוצמתיים בפעילותם המרפאה, הם גם עלולים באותה מידה להזיק אם לא משתמשים בהם בתבונה. חשוב להבין ש לכל  אישה מבנה שונה, רגישות שונה ובהתאם גם תגובה שונה לחומרים.

 

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל.

מרכיבי נטורל בי

מסייעת לניקוי הגוף מרעלים, מעכבת ספיגה של רעלנים ומזרזת את סילוקם מהגוף

צמח רב שנתי נפוץ שמקורו באסיה. מטהר דם, מחזק. אנטיביוטי מתון - אינו מומלץ לנשים הנוטלות תרופות משתנות.

על הנשים הבאות להיוועץ ברופא לפני השימוש: נשים בהריון, חולות לב, סובלות מדלקת כבד או מעי. אינו מיועד לנשים מעל גיל 65.

שיח הגדל במדינות הים התיכון. הצמח אינו מכיל הורמונים, אך משפיע על פעילות בלוטת יותרת המוח במיוחד על ייצור ההורמון האחראי ליצירת הגופיפים הצהובים (Luteinizing hormone). המגביר את ייצור ההורמון הנשי פרוגסטרון ומסייע בבקרה על המחזור החודשי, תוך איזון היחס בין פרוגסטרון (Progesterone) לאסטרוגן. מקטין את הפרשת הורמון הפרוקטלין, תכונה המסייעת לנשים הסובלות מאי-פוריות. במקרים נדירים מאוד(2%) יתכנו תופעות לוואי. כקלקול קיבה ופריחה קלה בעור, המלווה בגרד. מומלץ לא להשתמש בויטקס בזמן הריון (אין מניעה לשימוש בזמן הנקה).

 

צמח רב שנתי צומח ביערות אמריקה הצפונית, מסייע לבעיות המתלוות לגיל המעבר, כאבי מחזור, הסדרת המחזור והתכווצויות הרחם. אסור לשימוש במקרים של גידולים תלויי אסטרגן, אסור לשימוש במהלך חודשי ההריון.

מינרל חשוב ממנו זקוק הגוף לכמות זעירה/ קורט בלבד. בגוף האדם יש פחות מ - 1 מ"ג סלניום ודי בכמות זעירה זו כדי להגן עליו מפני מגוון מחלות הסרטן.

מסייעת להקלה על כאבי מחזור וצירי לידה. מעודדת יצור אסטרוגן ופרוגסטרון בגיל המעבר. יעילה במצבי PMS עם כאב וכיווצים ודיסמנוראה. בעלת השפעה אנטי ספזמוטית, אנטי דלקתית, אנטי ראומטית, מעודדת הפרשת מיצי מרה, מגבירה פריסטלטיקה במעיים, מורידה את רמות הגלוקוז בדם ומורידה חום מתון.

גרגרי הצמח נחשבים כמחזקים ותומכים. לפירות הצמח ישנה השפעה על הפעילות   אסטרטגנית, אשר מסייעת לגדילה בהיקף החזה הנשי.

צמח רב שנתי השייך למשפחת הקטניות. מעודד הפרשת חלב אם ועשוי לתרום לגדילה בהיקף השד. תורם להקלה במחזור החודשי. אינו מומלץ לנשים הנוטלות תרופות לדילול הדם או תרופות לחולי סוכרת. אסור לשימוש במהלך חודשי ההריון.

צמח שנתי ירוק עד המשמש למאכל. מגביר ייצור חלב אם ומעודד הסדרת מחזור חודשי. אינו מומלץ לנשים במקרה של גידול סרטני תלוי אסטרוגן.

 

נטורל בי להגדלת החזה

דף הבית

מרכיבי NaturalBe

אודותינו

לקוחות מספרות

שאלות נפוצות

* המדובר ברפואה טבעית, אלטרנטיבית, אין לראות בצמחים המוצעים או בטיפול הטבעי משום תרופה או טיפול רפואי קונבנציונלי הניתן ע"י רופא. הסגולות המיוחסות לצמחים, לא זכו להכרה ע"י הרפואה הקונבנציונלית ו/או ע"י משרד הבריאות.