NaturalBe

השאלות והתשובות

שאלה: מי פיתח את הפורמולה והטיפול של NaturalBE?

תשובה: NaturalBE פותח ע"י חכם חרדי שחקר לעומק את נושא צמחי המרפא התורמים לשינויים הורמונליים לצורך פיתוח המוצר לרעייתו לאחר הגמילה מהנקה של בתם החמישית. המוצר פותח במקור לשימור לאחר הריון והנקה. והתגלה כמתאים לשימוש גם כמטפח ממצק ומשמר לכל אשה המעוניינת בכך.

 

שאלה: אם הטיפול של NaturalBE כל כך מוצלח, למה לא שומעים עליו באמצעי התקשורת השונים למעט האינטרנט?

תשובה: רוב הלקוחות מגיעות מ"פה לאוזן" דרך לקוחות קיימות שלנו. ומאחר ואסור לנו לפרסם את המטרה לשמה פותחה הפורמולה זה בעייתי קצת לפרסם מוצר שאסור לך לומר למה פתחת אותו.. וסיבה נוספת היא העלויות בפרסום בעיתונות ובמדיות האלקטרוניות. מדובר בפיתוח של אדם חרדי  לאשתו ולא בחברת תרופות גדולה בעלת אמצעים כלכליים, ועקב ההתעניינות של חברותיה ונשים נוספות בטיפול התגלגלו להם הדברים...

 

שאלה: למה המוצרים של NaturalBE לא מופצים ע"י חנויות טבע ו/או תמרוקים ופארמים?

תשובה: שיווקנו בעבר לכמה פארמים ובתי טבע וזה לא ממש מכר. ישנן שתי סיבות לדעתנו. הראשונה:  מדובר במוצר עם אופי אינטימי שלא נעים לשאול לגביו את המוכרן כשיש אנשים מסביב.

השניה: מדובר בטיפול טבעי לא מוכר יחסית. ונשים אוהבות לקרוא עליו מעט ולברר לפני שהן רוכשות. והאינטרנט נותן כר רחב של מידע יחסית לחנות טבע.

 

שאלה: כמה לקוחות עד היום רכשו את מוצרי NaturalBE?

תשובה: כאלפיים לקוחות מאז 2010 ועד היום.

 

שאלה: האם השימוש ב - NaturalBe עלול לסכן את בריאותי?

תשובה: מוצרי NaturalBe מכילים מרכיבים טבעיים פעילים אשר אינם מסוכנים לשימוש. עם זאת, המרכיבים הינם עוצמתיים בפעילותם ולכן יש לבדוק היתכנות של תגובה אלרגית ולהתייעץ ברופא  המטפל טרם השימוש. לחצי כאן כדי לצפות ברשימת המרכיבים ובאזהרות השימוש המתלוות אליהם. במידה והבחנת בתופעות לוואי לא רצויות -הפסיקי מיד את השימוש ב - NaturalBe ופני לרופא המטפל.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שאלה: האם קיים חשש לתופעות לוואי בעקבות השימוש ?

תשובה: אם מצבך הבריאותי תקין ואינך רגישה לאחד המרכיבים, אין כל חשש בשימוש מוצרי NaturalBe. עם זאת, חשוב לקרוא ביסודיות את רשימת המרכיבים והתוויות הנגד. בכדי לשמור על בריאותך. אם עולה חשש ואפילו הקל ביותר - אנא התייעצי עם הרופא המטפל.

 

שאלה: ממה מורכבים מוצרי NaturalBe ?

תשובה: מוצרי NaturalBe מורכבים מחומרים טבעיים וצמחי מרפא הנמצאים בשימוש מסורתי זמן רב וכמובן מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות הישראלי. בנוסף לכך, כל המרכיבים נמצאים ברשימות ה - EAFUS וה - GRAS של ה - FDA, מה שמעיד גם על בטיחות המוצר.

 

שאלה: תוך כמה זמן אוכל להבחין בשינוי הרצוי ?

תשובה: עד כה, לרוב מדווח על שינוי כבר לאחר שימוש קבוע של כחודש עד חודשיים במקרים בודדים השינוי מגיע רק לאחר שימוש של חמישה חודשים (אך במקרים כאלה השינוי הוא יחסית משמעותי בגלל האיחור) אך בכדי להגיע לשינוי משמעותי יש להקפיד על הוראות השימוש למשך כל זמן הטיפול, אורך הטיפול לערכה מלאה יכול לנוע בין שמונה לעשרה חודשים.

 

שאלה: האם המצב יחזור לקדמותו לאחר סיום הטיפול?

תשובה: ברב המקרים לא. בעיקר בגלל שיטת הנטילה הרגרסיבית של המוצר. (מינונים הולכים ויורדים) בכל אופן אנו ממליצים להשתמש בקרם  NaturalBE כדי לשמר ולטפח לאורך זמן. ולכן העלות שלו ללקוחות חוזרות תהיה זולה באופן משמעותי. (כחמישים – שישים שקלים לחודש).

 

שאלה: האם יש הורמונים במוצר?

תשובה: לא.יש צמחי המעודדים ייצור הורמונלי טבעי של פיטו אסטרוגן .לפי הרפואה האלטרנטיבית.

 

שאלה: מה סיכויי ההצלחה?

תשובה: בפיילוט שערך מפתח המוצר בשנת 2010 עוד לפני שהמוצרים הופצו לקהל הרחב היו דיווחי הצלחה של 92.5% מקרב הנשים שהשתתפו. או בקיצור זה לא מאה אחוז הצלחה.. אבל עדיין אחוזי ההצלחה שלנו מאוד גבוהים יחסית לטיפול אלטרנטיבי.

 

שאלה: האם יש החזר כספי במקרה של אי הצלחה?

תשובה: לא. ולכן חשבי היטב אם שווה לך "לסכן" ... ₪ בשביל סיכוי יחסית טוב ל... גדול יותר באופן טבעי או לא. במקרה של תוצאות לא מספקות לקוחה שתרצה לעשות ניסיון נוסף תקבל ערכה נוספת בחצי המחיר.

 

שאלה: כמה עולה הערכה?

תשובה: מחירים ימסרו טלפונית 1-700-701-911.

 

שאלה: האם מוצרי NaturalBe עשויים לשמש כתחליף כירורגי  ?

תשובה: כל עוד המטופלת אינה שואפת לשינוי דרסטי במראה, אלא לתוצאות המקנות מראה טבעי - בהחלט כן. עם זאת, השינוי מותנה בגנטיקה ופרמטרים נוספים.

 

שאלה: האם ניתן ליטול גלולות נגד הריון במהלך הטיפול ב NaturalBe  ?

תשובה: כן, אך מומלץ שלא להשתמש באמצעי מניעה בזמן הטיפול. נשים שלא משתמשות באמצעי מניעה צריכות לקחת בחשבון שהטיפול יכול להגביר את רמות הפוריות שלהן ואת הסיכויים להיכנס להריון.

 

שאלה: האם ישנה הגבלת גיל לשימוש  ב NaturalBe  ?

תשובה: המוצר מיועד לנשים בין הגילאים 18-50 וזאת כיוון שמעל לגיל חמישים פוחתת רמת ההורמונליות הטבעית אצל נשים ולכן גם אפקט השפעת הרכיבים ההורמונליים אשר מצויים ב - NaturalBe פוחתת בהתאם. נערות שטרם מלאו להן 18 שנים יוכלו לרכוש את המוצר באם יציגו אישור הורים / אפוטרופוס מאחר ובגילאים אלה רמת ההורמונליות גבוהה מן הרגיל. מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה.

 

שאלה: האם אתם מחפשים משווקות?

תשובה: המוצרים שלנו נמכרים רובם ככולם בהמלצות מפה לאוזן ולכן הלקוחות שלנו הן ערוץ השיווק העיקרי שלנו. לקוחות שיארגנו קבוצות רכישה של עשר ערכות ומעלה יקבלו הנחה משמעותית ברכישה.

 

שאלה: האם למוצרי NaturalBE יש את אישורי הבריאות הרלוונטיים לתוספי תזונה וקרמים קוסמטים?

תשובה: כן!

 

שאלה: האם תוספי התזונה של NaturalBE כשרים?

תשובה: כן, אך לא בפסח. בפסח משתמשים בקרם בלבד ולא בתוספים. בכשרות הרבנות בית שמש.

 

יש לך שאלה נוספת שלא קבלת עליה מענה? פני לטלפון – 1-700-701-911 או לאי מייל support@naturalbe.co.il

 

מוצרים טבעיים בלבד

השאירי פרטיך ונחזור אליך בהקדם

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל.

נטורל בי יצירת קשר נטורל בי צור קשר נטורל בי מכירות ותמיכה
נטורל בי להגדלת החזה

דף הבית

מרכיבי NaturalBe

אודותינו

לקוחות מספרות

שאלות נפוצות

* המדובר ברפואה טבעית, אלטרנטיבית, אין לראות בצמחים המוצעים או בטיפול הטבעי משום תרופה או טיפול רפואי קונבנציונלי הניתן ע"י רופא. הסגולות המיוחסות לצמחים, לא זכו להכרה ע"י הרפואה הקונבנציונלית ו/או ע"י משרד הבריאות.