הגדלת חזה

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל.

להזמנת ערכה

התקשרי עכשיו

או השאירי פרטיך

ונחזור אליך בהקדם

058-440-880-9

אודות  NaturalBe

אך הכל התחיל...

אך נוצרה תרכובת NaturalBe? מהם החומרים המרכיבים אותה ומה הקשר למגזר החרדי? (את עומדת להיות מופתעת...)

רישיון משרד הבריאות

טפסים להורדה

רישיון יצרן

היתר שימוש

רמת בטיחות

אגף רוקחות

ערכת NaturalBe פותחה לראשונה עבור נשות המגזר החרדי בשל רמת הילודה הגבוהה יחסית למגזרים אחרים לכל אישה במגזר זה כתוצאה, הנקות מרובות הגורמות, כפי שכולנו יודעות, לשינוי במראה הנשי הצעיר והאלסטי. נשות המגזר החרדי שכיום מודעות מתמיד לאסתטיקה ואופנה חיפשו פתרון הולם, לאור העובדה כי מרביתן נמנעות מהליכים כירורגיים (ניתוחים פלסטיים כאלה ואחרים).

צמחי מרפא דומים לצמחים הנמצאים ב -  NaturalBe נמצאים בפורמולות צמחי מרפא המיועדות לאנטי אייג'ינג ולעידוד תנובת חלב אצל מניקות צמחים אלו מעודדים את הגוף לייצר פיטו - אסטרוגן, ויפעלו באופן דומה על המראה הנשי וזאת משום שאותה מערכת הורמונלית פועלת על שני השינויים באופן דומה.

השאירי פרטיך ונחזור אליך בהקדם

מהם מרכיבי הערכה ?

בטיחות ואמינות וכשרות

קו הייצור הראשון (בשנת 2010) כלל 40 ערכות בלבד אשר חולקו לנסייניות. להפתעתנו, 37 מהנסייניות שלנו דיווחו לנו על הצלחה! ובחישוב מהיר - 92.5 אחוזי הצלחה.

 

מאז שפרנו את הפורמולה, הוספנו את הטינקטורה (הטיפות)  את השיח אברהם בתוכה, ועוד שני צמחים לקרם. והחשוב מכל שינינו את שיטת הנטילה משיטה קבועה לשיטה "גלית" של מינונים הולכים ויורדים מתחילת המחזור עד למחזור הבא דבר המגביר את "הגל ההורמונלי" הטבעי בגוף ונותן תוצאות מרשימות הרבה יותר.

מאז ועד היום, אנחנו ממשיכים לשחזר את ההצלחה, עם מעגל לקוחות מרשים שהולך וגדל אשר מגיעות כיום מכל סוגי המגזרים המתגוררים בישראל.

 

 

NaturalBe מכיל רכיבים טבעיים בלבד כחילבה, שומר, קוהוש שחור וסלניום (מינרל). למידע על מרכיבי NaturalBe לחצי כאן

תוספי המזון של NaturalBE מיוצרים במפעל בעל כל האישורים הרלבנטיים של משרד הבריאות לתוספי מזון ובעלי תקן GMP. וכשרים בכשרות רגילה מטעם רבנות בית שמש. (התוספים לא כשרים לפסח)

 

התמרוק בעל רישיון תמרוק של משרד הבריאות (מוצהר כתמרוק לעור מאחר ואין לנו כמו לרוב התמרוקים ותוספי המזון בישראל ובעולם מחקר קליני המוכיח יעילות קלינית אחרת).

שוב נציין שמשרד הבריאות בודק את הבטיחות לשימוש בלבד! ולא את יעילותם הקלינית של המוצרים.

שולח טופס...

השרת נתקל בשגיאה.

הטופס התקבל.

התקשרי עכשיו

058-440-880-9

הגדלת חזה

NaturalBe

Cream

תמרוק (קרם) בעל פורמולה של צמחי מרפא התורמים להזנה ואלסטיות של העור, הזנה של צמחי מרפא מעודדי פיטו-אסטרוגן דרך עור הדדים היוצרים גירוי הורמונלי עדין התורם מאוד למראה ה"נשי". השימוש בתמרוק מגיע בסוף הטיפול. ומומלץ כקרם לטיפוח "הנשיות" באופן קבוע.

שימוש בתמרוק גם יכול לעזור במקרים של א-סימטריה בחזה.

נשים רבות משתמשות בתמרוק כממצק ומשמר את ה"נשיות" לאחר הריון ודיאטה. למנוע נפילה באזורים הנשיים. וברב המקרים גם תורם לגדילה בנפח. באופן הדרגתי ומתון.

NaturalBe

Safe

כמוסות המבוססות על פורמולה של צמחי מרפא המתאימה לחודשים הראשונים של תחילת הטיפול. למקסום תוצאות.

הגלולות להגדלת חזה
שמן להגדלת חזה

NaturalBe

Active

טינקטורה (מיצוי באלכוהול של צמחי מרפא). דומה במרכיביה לכמוסות למעט צמח בשם שיח אברהם המצוי בה ולא בכמוסות, נטמעת בגוף מהר יותר עקב היותה נוזלית מותאמת לטיפול כהמשך לכמוסות.